Płomień Zagorzyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 244
ogółem: 752 240

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Kontakty

Buttony

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Liga: Płomień - Wilga Widełka

  • autor: szyszunialo, 2016-09-23 20:45

Płomień Zagorzyce 1-2 (0-0) Wilga Widełka

0-1 Tomasz Chmielowiec 66’

0-2 Tomasz Chmielowiec 75’ - karny

1-2 Szymon Ochał 88’

 

Składy:

PŁOMIEŃ:

Marek Fularz (c) – Łukasz Chudyba (81’ Maksymilian Toton), Paweł Chudyba (85’ Dominik Jabłoński), Krzysztof Darłak, Jaromir Kłósek (60’ Piotr Miś ), Sławomir Miś, Łukasz Motyka, Grzegorz Motyka, Hubert Róg, Mateusz Siwiec, Szymon Ochał

oraz: Damian Sikora, Andrzej Pieprzak, Franciszek Kostka

Trener: Szymon OCHAŁ

 

WILGA:

Rafał Ozimek - Hubert Miazga (51’ Mateusz Gaweł), Tomasz Chmielowiec, Oskar Fryc, Artur Gniewek, Dawid Płoch, Dominik Płoch, Paweł Skupiński, Łukasz Pruchnik (c), Stanisław Pruś, Sebastian Serafin

Trener: Stanisław PRUŚ

 

Sędziowie: Mateusz Mastaj oraz Jacek Chmiel, Tomasz Sujdak (Dębica)

Widzów: 100


Liga: Wisłoka Dębica - Płomień

  • autor: szyszunialo, 2016-09-23 20:44

Wisłoka Dębica 8-1 (3-1) Płomień Zagorzyce

0-1 Andrzej Ochał 24’

1-1 Kacper Maik 30’

2-1 Damian Pęcak 31’

3-1 Dariusz Bałut 44’

4-1 Dariusz Bałut 48’

5-1 Dariusz Bałut 51’

6-1 Kacper Maik 60’

7-1 Bartłomiej Konik 69’

8-1 Dariusz Bałut 90+2’

 

Składy:

WISŁOKA:

Karol Kieraś – Dawid Bielatowicz (60’ Piotr Zięba), Maciej Kardyś, Miłosz Kowalski, Damian Kozak, Wacław Maciosek (69’ Patryk Piecuch), Kacper Maik, Damian Pęcak (c), Tomasz Pietrasiewicz (60’ Bartłomiej Konik), Mateusz Ślęczka (37’ Dariusz Bałut), Andrzej Wójcik

oraz: Marcin Balasa

Trener: Waldemar PIĄTEK

 

PŁOMIEŃ:

Marek Fularz (c) – Łukasz Chudyba, Paweł Chudyba, Krzysztof Darłak (56’ Maksymilian Toton), Jaromir Kłósek (62’ Piotr Miś), Sławomir Miś (62’ Szymon Ochał), Łukasz Motyka, Grzegorz Motyka, Andrzej Ochał (74’ Andrzej Pieprzak), Hubert Róg, Mateusz Siwiec

oraz: Dominik Jabłoński, Franciszek Kostka

Trener: Szymon OCHAŁ

 

Sędziowie: Grzegorz Wrona oraz Michał Potępa, Bogdan Maciąg (Dębica)

Widzów: 250


Liga: Płomień - Brzostowianka Brzostek

  • autor: szyszunialo, 2016-09-23 20:43

Płomień Zagorzyce 3-0 (vo) Brzostowianka Brzostek

 

Goście nie dojechali.


Liga: Chemik Pustków - Płomień

  • autor: szyszunialo, 2016-09-23 20:41

Chemik Pustków 4-1 (4-0) Płomień Zagorzyce

1-0 Andrzej Wicher 23’

2-0 Kamil Balasa 27’

3-0 Paweł Cieślik 42’

4-0 Paweł Cieślik 44’

4-1 Paweł Chudyba 86’

 

Składy:

CHEMIK:

Konrad Papiernik – Kamil Balasa (c), Paweł Cieślik (73’ Łukasz Kucharski), Dawid Gołąb (78’ Dominik Kulas), Krzysztof Gwóźdź, Jarosław Kulig, Paweł Kura (55’ Witold Matysek), Maksymilian Opiela, Krystian Ortyl (60’ Tomasz Darłak), Andrzej Wicher, Adam Żarnowski  (72’ Mariusz Kopacz)

Oraz: Mikołaj Kisiel

Trener: Robert CIELAK

 

PŁOMIEŃ:

Damian Kłósek – Łukasz Chudyba, Piotr Miś (76’ Franciszek Kostka), Paweł Chudyba, Jaromir Kłósek (75’ Dominik Jabłoński), Krzysztof Darłak, Sławomir Miś, Szymon Ochał, Łukasz Motyka, Mateusz Motyka (c), Hubert Róg (60’ Grzegorz Motyka), Mateusz Siwiec

oraz: Krzysztof Charchut

Trener: Szymon OCHAŁ

 

Żółte kartki: Andrzej Wicher (44’), Łukasz Kucharski (80’) – Szymon Ochał (34’), Paweł Chudyba (65’)

Sędziowie: Dawid Zając oraz Marek Głowacki, Adrian Głowacki (Dębica)

Widzów: 100


Liga: Płomień - Czarni Trześń

  • autor: szyszunialo, 2016-09-23 20:40

Płomień Zagorzyce 2-1 (0-0) Czarni Trześń

1-0 Grzegorz Motyka 64’

2-0 Hubert Róg 68’

2-1 Mateusz Trojnacki 85’

 

Składy:

PŁOMIEŃ:

Damian Kłósek – Łukasz Chudyba, Krzysztof Charchut (65’ Piotr Miś), Paweł Chudyba (67’ Jaromir Kłósek), Krzysztof Darłak, Sławomir Miś, Szymon Ochał (52’  Łukasz Motyka), Mateusz Motyka (c), Grzegorz Motyka, Hubert Róg (79’ Andrzej Ochał), Mateusz Siwiec

oraz: Marek Fularz , Maksymilian Toton, Andrzej Pieprzak

Trener: Szymon OCHAŁ

 

CZARNI:

Bartłomiej Tomczyk – Mateusz Trojnacki (c), Mateusz Dopart, Karol Pszeniczny (70’ Marcin Godek), Kamil Pietryka, Dawid Chruściel, Maciej Kardyś, Krzysztof Pietras (78’ Patryk Leśniak), Kamil Szymański, Marek Wójciak, Damian Indyk (75’ Wojciech Brzostecki)

oraz: Jacek Pięta, Damian Rugała, Krystian Łabaj, Damian Dąbrowski

Trener: Mateusz DOPART

 

Sędziowie: Tomasz Szewczyk oraz Przemysław Stachnik, Dariusz Łukaszewski (Dębica)

Widzów: 250


Puchar Polski: Płomień - Wilga Widełka

  • autor: szyszunialo, 2016-09-23 20:38

Płomień Zagorzyce 8-3 (5-1) Wilga Widełka

1-0 Krzysztof Darłak 3’

2-0 Grzegorz Motyka 9’

2-1 Tomasz Warzocha 19 - karny

3-1 Łukasz Chudyba 24’

4-1 Łukasz Chudyba 26’

5-1 Grzegorz Motyka 38’

6-1 Andrzej Ochał 63’

7-1 Łukasz Chudyba  65’

7-2 Tomasz Warzocha 68’ - karny

8-2 Hubert Róg 71’

8-3 Mateusz Wąsik 73’

 

Składy:

PŁOMIEŃ:

Marek Fularz (c) – Łukasz Chudyba, Paweł Chudyba, Krzysztof Darłak (70’ Damian Sikora), Piotr Miś (60’ Franciszek Kostka), Sławomir Miś, Łukasz Motyka, Grzegorz Motyka (46’ Hubert Róg), Andrzej Ochał (65’ Dominik Jabłoński), Andrzej Pieprzak, Mateusz Siwiec

oraz: Damian Kłósek, Krzysztof Charchut, Maksymilian Toton

Trener: Szymon OCHAŁ

 

WILGA:

Hubert Miazga – Oskar Fryc, Mateusz Gniewek, Marcin Jastrzębski, Konrad Madej, Dominik Płoch, Marcin Przybyło, Paweł Skupiński, Tomasz Warzocha, Mateusz Wąsik (c)

Trener: Stanisław PRUŚ

 

Sędziowie: Paweł Wałęga oraz Mateusz Chmiel, Tomasz Sujdak (Dębica)

Widzów: 150


Liga: Kolbuszowianka Kolbuszowa - Płomień

  • autor: szyszunialo, 2016-08-28 14:38

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (1-0) Płomień Zagorzyce

1-0 Łukasz Korab 23’

2-0 Andrzej Skowron 73’ – karny

 

Składy:

 

KOLBUSZOWIANKA:

Mateusz Kozioł  (c) – Adrian Dec, Marcin Franczyk, Mateusz Gul, Marcin Hopek (30’ Daniel Fryc), Konrad Hus, Bartłomiej Karkut, Łukasz Korab (77’ Andrzej Okoniewski), Albert Orzech (56’ Wojciech  Guzior), Jakub Saj, Andrzej Skowron

Oraz: Waldemar Mazurek, Kamil Czachor

TRENER: Waldemar Ma

 

PŁOMIEŃ:

Damian Kłósek – Krzysztof Charchut (82’ Franciszek Kostka), Szymon Ochał (19’Łukasz Chudyba), Paweł Chudyba , Hubert Róg, Krzysztof Darłak (68’ Piotr Miś), Sławomir Miś, Łukasz Motyka (80’ Andrzej Pieprzak), Mateusz Motyka (c), Grzegorz Motyka, Maksymilian Toton

oraz: Marek Fularz

TRENER: Szymon Ochał

 

Żółte kartki: Konrad Hus (60’), Wojciech Guzior (82’), Adrian Dec (85’) – Łukasz Motyka (61’)

Sędziowie: Paweł Kantor oraz Henryk Białek, Tomasz Sujdak (Dębica)

WIDZÓW: 100


Liga: Płomień - Lechia Sędziszów Młp.

  • autor: szyszunialo, 2016-08-28 14:37

Płomień Zagorzyce 2-3 (1-1) Lechia Sędziszów Młp.

1-0 Grzegorz Motyka 27’

1-1 Jakub Makuch 28’

1-2 Jakub Makuch 48’

2-2 Grzegorz Motyka 55’

2-3 Tomasz Rogóż 90+6’

 

Składy:

 

PŁOMIEŃ:

Damian Kłósek – Krzysztof Charchut , Szymon Ochał, Jaromir Kłósek (64’ Paweł Chudyba) , Hubert Róg (89’ Dominik Jabłoński), Krzysztof Darłak, Sławomir Miś, Łukasz Motyka (75’ Piotr Miś), Mateusz Motyka (c), Grzegorz Motyka, Maksymilian Toton (67’ Łukasz Chudyba)

oraz: Marek Fularz, Andrzej Pieprzak, Franciszek Kostka

TRENER: Szymon Ochał

 

LECHIA:

Michał Pietkiewicz – Jakub Lesiński, Paweł Godek (c), Łukasz Doroba, Sebastian Malisiewicz, Paweł Branas, Rafał Długosz (55’ Damian Róg), Tomasz Rogóż, Kamil Potwora (81’ Oskar Ćwiczak), Jakub Makuch, Marek Szeliga (66’ Kamil Salamon)

oraz: Maciej Paśko, Dawid Żurek, Eryk Rudy, Fabian Felon

TRENER: Paweł Idzik

 

Żółte kartki: Tomasz Rogóż (25’) – Hubert Róg (59’), Szymon Ochał (70’), Łukasz Chudyba (72’)

Sędziowie: Tomasz Kubicki oraz Jacek Chmiel, Paweł Bałut (Dębica)

WIDZÓW: 300


Archiwum aktualności


Treningi

Wtorek - 18:30 - stadion

Czwartek 18:15 - Orlik Sędziszów

Piątek - 18:30 - stadion

Reklama

Transfery lato 2016

Przybyli:

Paweł Chudyba - powrót z wypożyczenia

Łukasz Chudyba ? - Inter Gnojnica 

Ubyli:

Hubert Róg - wyjazd zagraniczny

Najbliższe spotkanie

Płomień ZagorzyceTeam Przecław
Płomień Zagorzyce   Team Przecław
2016-10-02, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Płomień ZagorzyceWilga Widełka
Płomień Zagorzyce 1:2 Wilga Widełka
2016-09-20, 16:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Płomień Zagorzyce 1:2 Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna Team Przecław
Radomyślanka Radomyśl Wielki Victoria Czermin
Ostrovia Ostrowy Baranowskie Wisłoka Dębica
Monis Bielowy Brzostowianka Brzostek
LKS Wiewiórka Chemik Pustków
LKS Podleszany Czarni Trześń
Lechia Sędziszów Młp. Kolbuszowianka Kolbuszowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Czarni Trześń - Lechia Sędziszów Młp.
Chemik Pustków - LKS Podleszany
Brzostowianka Brzostek - LKS Wiewiórka
Wisłoka Dębica - Monis Bielowy
Wilga Widełka - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Team Przecław - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Stal II Mielec - Sokół Kolbuszowa Dolna
Victoria Czermin - Płomień Zagorzyce

Losowa galeria

Stroje Spec-Wood
Ładowanie...

Kalendarium

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

02

10-2016

niedziela

03

10-2016

pon.

04

10-2016

wtorek

05

10-2016

środa

06

10-2016

czwartek