A-klasa » Dębica I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 28, wczoraj: 63
ogółem: 1 511 526
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Czarni Trześń 0-1 (0-1) Płomień Zagorzyce
0-1 Paweł Chudyba 24'
Składy:
CZARNI:
Bartłomiej Tomczyk - Jakub Dopart, Andrzej Leśniak, Mateusz Trojnacki, Damian Dąbrowski (c), Dawid Chruściel (77' Damian Indyk), Mateusz Dopart, Marcin Domagała, Patryk Kędzior (60' Michał Domagała), Piotr Kapel, Marek Wojciak
oraz: Marcin Godek, Paweł Dudzik, Karol Pszeniczny, Kamil Pietryka, Kamil Szymański
TRENER: Mateusz Dopart
PŁOMIEŃ:
Marek Fularz - Andrzej Pieprzak (55' Piotr Miś), Sławomir Miś (c), Mateusz Siwiec, Krzysztof Darłak, Hubert Róg (89' Dominik Jabłoński), Łukasz Chudyba, Andrzej Ochał (72' Kacper Róg), Krzysztof Charchut, Paweł Chudyba, Grzegorz Motyka
oraz: Damian Sikora, Grzegorz Jarząb, Bartosz Chudyba
TRENER: Szymon Ochał
Żółte kartki: Marcin Domagała (59'), Damian Dąbrowski (90') - Sławomir Miś (41')
Sędziowie: Paweł Kantor oraz Kinga Kuczaj, Henryk Białek
lechia Sędziszów Młp. 6-0 (3-0) Płomień Zagorzyce
1-0 Tomasz Rogóż 10'
2-0 Marek Szeliga 12'
3-0 Marek Szeliga 24'
4-0 Marek Szeliga 67'
5-0 Marek Szeliga 74'
6-0 Jakub Lesiński 85' - karny
Składy:
LECHIA:
Michał Pietkiewicz - Jakub Lesiński, Paweł Godek (c), Łukasz Doroba (14' Fabian Felon), Paweł Branas, Dawid Żurek (68' Eryk Rudy), Damian Róg (60' Dariusz Wszołek), Marek Szeliga, Kamil Salamon, Tomasz Rogóż, Arkadiusz Grobelny
oraz: Tomasz Chmiel
Trener: Paweł Idzik
PŁOMIEŃ:
Marek Fularz - Krzysztof Darłak, Mateusz Siwiec, Andrzej Pieprzak (70' Damian Sikora), Sławomir Miś (c), Łukasz Chudyba, Franciszek Kostka (60' Dominik Jabłoński), Paweł Chudyba, Grzegorz Motyka, Piotr Miś, Bartosz Chudyba (46' Paweł Ochał)
oraz: Krzysztof Charchut
Trener: Szymon OCHAŁ
Żółte kartki: Andrzej Pieprzak (18'), Bartosz Chudyba (31')
Sędziowie: Jakub Dzwoniarek oraz Jakub Koza, Tomasz Sujdak
Oficjalnie potwierdzono wycofanie się z rozgrywek drużyn: Kolbuszowianka Kolbuszowa, LKS Podleszany, Brzostowianka Brzostek.
Wszystkie drużyny mające grać z Kolbuszowianką Kolbuszowa i LKS Podleszany otrzymują walkowery 3-0 na swoją korzyść. Wyniki meczów z Brzostowianką z rundy jesiennej zostają anulowane, gdyż Klub ten nie rozegrał wymaganych minimum 50% meczów w sezonie.
LKS Wiewiórka 1-2 (0-2) Płomień Zagorzyce
0-1 Paweł Chudyba 5'
0-2 Paweł Chudyba 18'
1-2 Jakub Czapiga 70'
Składy:
WIEWIÓRKA:
Sebastian Lis - Bartosz Białogłowicz (85' Sebastian Szuba), Marcin Bryg, Jakub Czapiga, Kamil Czerwiec, Rafał Czerwiec, Kamil Kaczor, Kamil Mitan (65' Michał Czerwiec), Krzysztof Przybyłowicz (75' Damian Grdeń), Bartłomiej Sujdak, Jacek Żukowski
oraz: Kamil Dolczak
Trener: Paweł ZYDROŃ
PŁOMIEŃ:
Marek Fularz - Krzysztof Darłak, Mateusz Siwiec, Andrzej Pieprzak, Sławomir Miś, Łukasz Chudyba, Mateusz Motyka (c) (83' Franciszek Kostka), Paweł Chudyba, Hubert Róg (88' Dominik Jabłoński), Grzegorz Motyka, Piotr Miś (77' Damian Sikora)
oraz: Damian Kłósek, Bartosz Chudyba, Grzegorz Jarząb
Trener: Szymon OCHAŁ
Żółte kartki: Rafał Czerwiec (44'), Bartłomiej Sujdak (70') - Hubert Róg (40'), Mateusz Motyka )74')
Sędziowie: Mateusz Pociask oraz Maciej Kisiel, Adrian Głowacki (Dębica)
Wtorek - 18:30 - stadion
Czwartek 18:15 - Orlik Sędziszów
Piątek - 18:30 - stadion
Przybyli:
Bohdan Mandziuk - UKR
Andrii Khamardiuk - UKR
Jaromir Kłósek - Błękitni Ropczyce (powrót z wypożyczenia)
Szymon Ochał - powrót po kontuzji
Damian Ochał - junior
Filip Maciołek - junior
Ubyli:
Maks Toton - Korona Góra Ropczycka
Damian Sikora - Korona Góra Ropczycka
Mateusz Motyka - kontuzja
Płomień Zagorzyce | 3:1 | Progres Kawęczyn |
2017-11-18, 13:30:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 |
|